HAKKIMIZDA

Açık hava reklamcılığı sektöründe 2002 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve göstermiş olduğu başarıyla hızla büyüyerek İstanbul ve tüm yurt geneline hizmet ağını genişletmiştir.
Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, tecrübeli kadromuzla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktayız.
Akduman Reklam olarak her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamız sürekli yenilenen ve genişleyen makine parkuruna da sahiptir.
Kullandığımız malzemelerin kalitesi her zaman üst düzeyde tutulmaktadır.
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve profesyonellikten ödün vermeyen çalışmalarımızı ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti verme konusundaki kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Akduman Reklam her türlü tabela ve stand tasarımı ve tasarımlar sonucunda en kaliteli ürünü almanızı sağlayacak entegre bir sistem ile çalışmalarını sürdürmektedir. Teknoloji ,tasarım ,güven ve kalite kombinasyonunu üst seviyeye çıkaran firmamız, Deneyimli ve dinamik satış ve pazarlama kadrosu ile müşterilerimizle sürekli bilgi alış verişinde bulunarak tasarım ve uygulama çalışmalarımızın en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlar.
Kaliteli tasarım ve ürünlerimizi sunmanın güveniyle ,müşterileimizi memnun edebilmekAkduman Reklam’ın tek prensibi olmuştur. En büyük yatırımı dürüst ve titiz bir çalışmayla zamanında iş teslimine verdiği önemdir; ve Akduman Reklam bu değişmez çizgisinde çalışmalarını aksatmadan sürdürecektir.